Akce

 

Náš nový pan učitel je sportovec - hokejista, celý týden byl náš trenér. Měly jsme týden plný sportu, hrály jsme hokej, cvičily s míčem, skákaly v pytly, zvládly jsme překážkovou dráhu.

"Čáp je velký pták, dělá klapy, klap, umí stát na jedné noze, umí létat po obloze,hnizdo staví na komíně, rozhlíží se po krajině."

Barevný týden jsme zahájili žlutou barvičkou, hledali jsme žluté předměty ve třídě, malovali sluníčko. Vatovou tyčinkou jsme barevně vyťukávali duhu. V červeném dnu jsme se naučili písničku "Červený šátečku, kolem se toč!" a se šátečky jsme si i zatančili. Také jsme si vychutnali oběd venku na zahradě.

Dnes jsme si s dětmi užili parááádní KOLOBĚŽKIÁDU 😍👌💪!

Voda - řekli jsme si proč je pro nás důležitá, malovali jsme kapičky prstem, ochutnávali jsme vodu sladkou, slanou, bez chuti, poznávali zvířátka ,která žijí ve vodě.

Strom JASAN

19.05.2021

Pozorovali jsme / oknem z jídelny/ prořezávání našeho stromu jasanu na zahradě.🙂👍

Zdá se mi to, nebo nezdá? Po obloze padá hvězda. A hned jinde za ní letí stejně rychle druhá, třetí.

Čarovali jsme, míchali lektvary, tančily a ...abraka, dabraka, bylo kouzelně :-)

Před velikonočními prázdninami se stala našemu skřítkovi Jasánkovi nemilá věc! Ztratily se mu ze školky barevné lístečky. Sám nevěděl, co si počíst a tak ho napadlo požádat o pomoc všechny děti ze školky.

DĚKUJEME VŠEM DĚTEM, KTERÉ SE ZAPOJILY DO AKTIVITY SE SKŘÍTKEM JARNÍČKEM A PŘINESLY NÁM JARNÍ VÝROBKY A OBRÁZKY NA NÁŠ ŠKOLKOVÝ PLOT😊