Akce

 

V tomto týdnu jsme vyráběli narozeninový dort, školku s obtisknutými dlaněmi. Starší děti vyplétaly drátkem plot, polepovaly krabičky barevnými papíry, dokreslovaly střechy. Všechny děti se dále seznamovaly s pravidly. "Hrály jsme si, cvičily, celý týden si užily."

V pátek jsme se staršími dětmi podnikly pěší výlet na Kociánku, kde byl organizován Světový den první pomoci. Děti si výlet užily a nejvíce je zaujal skákací hrad :-)))

Školní rok jsme ukončili s Verčou. Společně jsme si zazpívali a zatancovali. 🥰🙂

Naši předškoláci celý školní rok plnili úkoly KULIFERDY a za svoji práci získali Kuliferdův diplom 👍😀

Aktovkový den

23.06.2021

Dnes byl velký den pro naše děti, které v září nastupují do 1. třídy. Do školky si přinesly své aktovky, aby nám je ukázaly a pochlubily se, co všechno jejich aktovka umí anebo co se v ní ukrývá 🙂🙂🙂. Také jsme si zahráli na školu a dostali na doma DÚ 😊.

Dnes bylo nádherné počasí 🌞, a tak jsme si mohli po roce zařádit s naším vodním šaškem, který triská vodu 💧💧💧.

Celý týden jsme si povídali o povoláních. Povídali jsme si o tom, co dělá maminka a tatínek a co bychom jednou chtěli delat my. Tvořili jsme jako opravdoví cukráři muffinky a zahráli jsme si námětové hry.

Náš nový pan učitel je sportovec - hokejista, celý týden byl náš trenér. Měly jsme týden plný sportu, hrály jsme hokej, cvičily s míčem, skákaly v pytly, zvládly jsme překážkovou dráhu.

"Čáp je velký pták, dělá klapy, klap, umí stát na jedné noze, umí létat po obloze,hnizdo staví na komíně, rozhlíží se po krajině."

Barevný týden jsme zahájili žlutou barvičkou, hledali jsme žluté předměty ve třídě, malovali sluníčko. Vatovou tyčinkou jsme barevně vyťukávali duhu. V červeném dnu jsme se naučili písničku "Červený šátečku, kolem se toč!" a se šátečky jsme si i zatančili. Také jsme si vychutnali oběd venku na zahradě.

Dnes jsme si s dětmi užili parááádní KOLOBĚŽKIÁDU 😍👌💪!

Voda - řekli jsme si proč je pro nás důležitá, malovali jsme kapičky prstem, ochutnávali jsme vodu sladkou, slanou, bez chuti, poznávali zvířátka ,která žijí ve vodě.